Kvapniosios maudynės arba kaip pasigaminti vonios burbulą?

Po sunkios darbo dienos kiekvienas iš mūsų pagalvoja apie vienokį ar kitokį poilsį. Kas nori tiesiog pažiūrėti televizorių, kas paskaityti laikraštį ar žurnalą, o kas tiesiog atsipalaiduoti prie karšto vyno taurės. Aš mėgstu nelabai karštą vonią. Pasineriu į šiltą vandenį ir mintimis nukeliauju toli toli, kur galvos nekvaršina vaikai, netarška puodai ir akių nebado ne vietoje padėti daiktai. Tiesa, šitą malonumą patiriu nedažnai, todėl, gavus progą, stengiuosi save palepinti truputėliu prabangos – kvepiančiais vonios burbulais-bombomis. Iki šiol juos pirkdavau, tačiau atradusi, kaip paprasta pasigaminti pačiai, daugiau to nedarysiu :). O ir pačios rankomis pasigamintas daiktas visada yra mielesnis nei pirktas.

Pasigaminti burbulus įkvėpė receptas, atrastas ELL muilas svetainėje. Jį šiek tiek patobulinau ir rezultatas mane nudžiugino. Tad dalinuosi su Jumis.

Vonios bomba

Vonios bomba-burbulas „Rožinis malonumas“

Reikės:
100 g      Malta citrinų rūgštis;
200 g      Kepimo soda;
100 g      Kukurūzų krakmolas (vietoj jo galima naudoti bulvių krakmolą);
100 g      Smulki jūros druska;
15 g        Rožinis molis;
3 arb. š.  Erškėtuogių sėklų aliejus;
30 lašų    Angliškų rožių kvapusis aliejus;
1vnt.       Formelės burbulams gaminti.

Gaminimas:

1. Sausus produktus gerai sumaišyti rankomis (dėvėkite medicinines plonas pirštines) tarpusavyje nerūdijančio plieno inde. Gausite rožinį „smėliuką“.

2.  Į gautą „smėliuką“ supilkite aliejus ir vėl gerai sumaišykite. Suspaudus rankose gautą masę ji turi sukibti tarpusavyje panašiai kaip drėgnas smėlis.

3. Formelės pagalba pagaminame burbulus. Iš šio kiekio turėtų išeiti penki, 6 cm diametro (~100g), burbulai.

4. Paliekame džiūti parą laiko.

Naudojimas:

1. Prisileiskite į vonią šilto vandens.
2. Įdėkite vonios bombą. Jis smagiai putodamas ištirps, o rožinis molis nudažys vandenį rausva spalva, išsiskirs kvapieji aliejai.
3. Mėgaukitės rožine vonia 15-20 minučių.
4. Švelniai nusausinkite kūną rankšluosčiu.

Veikliųjų medžiagų poveikis:

1. Erškėtuogių sėklų aliejus puikiai regeneruoja sausą, gyvybingumą praradusią odą. Labai tinka brandžiai odai, stabdo senėjimo procesus. Taip pat stangrina odą.
2. Rožinis molis turi maitinamųjų ir valomųjų savybių. Oda tampa elastinga ir aksominė.
3. Druskų vonia ramina nervus, sustiprina organizmo imuninę sistemą.

Vienas burbulas greičiausiai neišspręs visų odos ir organizmo problemų, tačiau atsipalaiduosite tikrai. O atsipalaidavus visos problemos atrodo paprasčiau. Darant tokias aromaterapines vonias nuolat – poveikį odai tikrai pajusite!

Laukiu komentaro! :)