Jauninanti veido ir dekoltė kaukė su rožiniu moliu

Rožinis molis, kitaip vadinamas „Keilin“ (Kaolin) moliu – vienas mano atradimų, kuriuos turėjau šalia, tačiau neišnaudojau visų jo galimybių. Iki šiol jis man pasitarnaudavo tik kaip natūralus dažiklis druskos burbulams voniai. Burbulams jis suteikė gražią rožinę spalvą, bei buvau tikra, jog nesukelsiu nepageidaujamos alerginės reakcijos odai.

Neseniai perskaičiau, jog Keilin molis puikiai tinka visų tipų odai, o ypač sausai, pavargusiai odai atgaivinti, suminkštinti, netgi atjauninti bei patonizuoti, taip pat sumažinti nepageidaujamą raudonį. Geriausias  naudoti toms, kurioms 30 metų ir daugiau. Jaunesniai odai labiau tiktų  baltasis Kaolin molis. 

Mano veidukas gan jautrus ir labai sausos odos, ypač po žiemos, o draugės –  priešingai: riebokas, linkęs į aknę. Buvo proga palyginti, kaip skirtingų tipų oda po tos kaukės jausis.   

Turiu pasakyti, kad veidukai jautėsi puikiai :). Buvo minkšti ir švelnūs. Iš ties atrodė, kad ir jaunesni, žvalesni. Tik dėl to raudonio, tai nepasakyčiau, kad taip jau staiga ir nuėmė.. Priešingai, mano veidas vietomis, ties nosyte paraudo.. Buvau beišsigąstanti, jog tai alerginė reakcija, tačiau po kiek laiko praėjo kaip niekur nieko. Vėliau pasiskaičiau, kad raudonis atsirado, nes per stipriai spustelėjau odą betepdama kaukę. Tad pasidariau sau išvadą, kad, norint kažkur eiti, kaukę reikėtų pasidaryti prieš vieną dieną arba, mažiausiai, kelias valandas. Siūlau išmėginti ir Jums :).

Rožinio molio kaukė veidui

Rožinio molio kaukė veidui

Tonizuojanti rožinio molio kaukė veidui ir dekoltė sričiai

Aš iš tų, kur labai įtariai žiūri į visokius veido kremus ir kaukes, nes turiu ypač jautrią veido odą. Ji bijo net karštesnio arba labai šalto vandens. Tuoj išmeta raudonomis dėmėmis. Dėl šių priežasčių esu nelinkusi eksperimentuoti ir dar labiau ją jautrinti. Džiaugiuosi, kad šį kartą surizikavau. Tikrai darysiuos ją ir toliau.

Ingridientai (1-2 kartams):

  • Rožinis molis – 10 g.
  • Vanduo – 1 v. š.
  • Jojobos aliejus – 1/3 a.š.

Gaminimas

Ingridientus tarpusavyje sumaišyti į vientisą blizgią masę.

Kaip teisingai molio kaukes naudoti?

Negailint užtepti ant veido ir dekoltė srities, išskyrus akių viršutinius ir apatinius vokus bei lūpas. Laikyti tol, kol kaukė nušviesėja, tačiau jokiu būdu ne visiškai išdžiūva. Laikykite ne ilgiau kaip 10 min.

Kai kaukė išdžiūsta iki skeldėjimo, ji pradeda iš odos traukti drėgmę. Mes norime priešingo varianto, kad oda drėgmę išlaikytų. Pamačius, jog kaukė džiūsta (ji keičia spalvą į šviesesnę), palieskite ją. Turėtumėte pajusti ne suskeldėjusį molį, o šiokį tokį lipnumą. Kaukę nuplaukite drungnu vandeniu ir nusausinkite popieriniu rankšluosčiu.

Jei užtepusios pajutote, jog kaukė staigiai pradėjo džiūti ir tai truko vos kelias minutes, vadinasi, uždėjote per ploną sluoksnį.

Normalios/riebios veido odos savininkės molio kaukes gali naudoti 2-4 dienas per savaitę. Sausai/labai sausai odai pakaks 1-2 kartų.

Galimos kaukės variacijos

  • Kam iki 30, labiau tiktų baltasis arba geltonasis molis.
  • Vietoje vandens galite naudoti jūsų odos tipui tinkamiausią gėlių vandenį. Į šią kaukę labai tiktų rožių vanduo.

Tikiuosi, kad toks ilgas paaiškinimas prie naudojimo skilties Jūsų neišgąsdino. Viskas paprasčiau nei atrodo. Po pirmo karto pajusite, kaip teisingai tai padaryti. Jei iškilo klausimų dėl kaukės, mielai atsakysiu komentarų skiltyje.

Būkite gražios, visad jaunos ir laimingos!

2 thoughts on “Jauninanti veido ir dekoltė kaukė su rožiniu moliu

  1. Pritariu Viktorijai, kad veidukai jautėsi išties puikiai, nors iš pradžių maniau, kad bus panašiai kaip ir su juodojo molio kauke, bet viskas priešingai. Jokio odos traukimo. Tiesiog truputį pašviesėjo rožinio molio spalva ir tiek. O nuvalius ją buvo galima pajausti akivaizdų skirtumą prieš ir po. :) Oda tikrai patapo švelnesnė. :)

    • Dėkoju už komentarą ir džiaugiuosi labai kad Tau tiko ir patiko. Būtinai dar pakartosime mergaitišką šventę ir išbandysime daugiau natūralių, namie pasigamintų produktų. :)

Laukiu komentaro! :)