Apie…

SVEIKI! Jau supratote – esu Viktorija. Negaliu meluoti, nesu 100% natūralistė, tačiau viską, ką naudoju geriausio savo gražinimosi procedūrose – pasigaminu pati.

Nuo ko viskas prasidėjo?

Nuo pat vaikystės žavėjausi įvairių „košelių“ maišymu. Susirasdavau mamos kremus ir perdarydavau juos pagal savo skonį (truputį dantų pastos, truputį rankų kremo, dar smėlio, keletas lapelių iš pievos ir vualia!).

Mano draugystė su kvapais prasidėjo paauglystėje, nuo kvapnios vonios su aliejais,  patalpintais perluose, kurie, įdėjus į vonią, ištirpdavo ir paskleisdavo nepaprastai skanų, tropinį aromatą. Nors viskas jame buvo sintetika, išskyrus aliejų, tas minkštumo jausmas ir odos kvapas po vonios įsiminė ilgam.

2014 m. baigiau Aromaterapijos kursus, kuriuos vedė lektorė, eterinių aliejų ekspertė, kosmetologė ir knygos „Aromaterapijos kerai“ autorė Jūratė Kukenienė. Ji man atvėrė duris į nuostabiausių kvapų pasaulį, suteikė galimybę užuosti ir išmėginti įvairiausius aromatus bei nutiesė kelią į sudėtingesnės kosmetikos gamybą.

Norėdama labiau suprasti odos funkcijas,  jos priežiūros ypatumus bei sužinoti, kaip veiksmingai ją prižiūrėti pagal odos tipus, gilinau žinias kosmetologijos kursuose, organizuotuose  Lietuvos draugijos „Žinija“.

…Ir nuolat mokausi, skaitau knygas, renku informaciją ir kai jau galva sproginėja nuo jos pertekliaus, išlieju čia.

Kas man yra kosmetikos gamyba?

Visų pirma, tai hobis, virtęs meditacija ir atvirkščiai. Tai išvalo mintis ir, nors trumpam, leidžia pabėgti nuo kasdienės rutinos  ir greito gyvenimo tempo. Pasineriu į šį procesą visa savimi nuo ingredientų atrankos iki galutinio produkto. Kūrybinis procesas neša ne mažesnį džiaugsmą nei rezultatas. O svarbiausia, jog mano odą tai veikia geriau nei kosmetikos produktas nusipirktas parduotuvėje. Galbūt todėl, kad pagamintas su tikra meile.

Viktorijos namai

Tai vieta, kur kviečiu apsilankyti ne tik pažengusius rankų darbo kosmetikos mylėtojus ir gamintojus, bet ir visus norinčius prisiliesti prie nuostabių, gamtos gėrybių, kurios žmogaus rankų pagalba virsta tikra dovana. Čia aš augsiu ir tobulėsiu kartu su Jumis.

„Viktorijos užrašuose“ rasite mano kūrybinius pamastymus arba naudingą informaciją apie kosmetikos ingredientus. Dažniausiai tai bus straipsniai apie augalinius ir eterinius aliejus, bei įvairūs pastebėjimai ir patarimai gaminantiems grožio priemones namuose. Rašydama straipsnius, remiuosi sukaupta bibliografija ir patikimomis publikacijomis internete bei savo asmenine patirtimi.

„Grožio receptuose“ –  natūralios, paprastos, tačiau veiksmingos priemonės Jūsų grožiui. Visus esu sugalvojusi pati ir išbandžiusi ant savęs, draugių, giminių.

Skiltyje „Rekomenduoju“, kviesiu išmėginti labiausiai man patikusias grožio puoselėjimo ir sveikatos gerinimo procedūras, o taip pat pateiksiu, mano nuomone, svarbiausius straipsnius, kuriuos ypač norėsiu, kad pamatytumėte :)

Norite pasitarti dėl ingridientų, kosmetinės formulės, ar tiesiog palinkėti gražios dienos, rašykite man į info@viktorijosnamai.lt ir aš su malonumu Jums atrašysiu.

Mano pagrindinis tikslas

Suburti didžiausią Lietuvoje rankų darbo kosmetikos mylėtojų ir gamintojų bendruomenę, kuri čia, Viktorijos namuose, galėtų dalintis atradimais, rūpesčiais, receptais ir kartu džiaugtis savo sukurtais stebuklais.

Tad kurkime ir aukime kartu!

Su meile,

viktorija

Laukiu komentaro! :)