Snaigės snaigutės arba daugybė pavyzdžių, kaip iškarpyti gražią snaigę

             Kuo labiau lauke šaltėja, tuo labiau laukiu Kalėdų. O ir visi prekybos centrai šaukte šaukia, jog jau laikas pasiruošti, pasipuošti, arba bent jau pasigalvoti, kaip mes čia dekoruosime savo namučius. Ta proga noriu pasidalinti su Jumis rastais snaigių kirpimo „trafaretais“, todėl, kad tai, ko gero, pats pigiausias būdas dailiai pasipuošti langus, o ir visko, ko reikia dažniausiai turime namuose.  

            Jau esu rašiusi panašų straipsnį, tačiau jame labiau orientavausi į  įvairius man lengviausius snaigių lankstymo būdus, o kirpimą palikau jūsų fantazijai.. Šiais metais pamaniau, kad labai norėčiau, jog man kas nors nupieštų trafaretus snaigėms karpyti, kadangi pačiai sunku sugalvoti, kokiomis čia linijomis kirpti, kad ta snaigė gautųsi kuo dailesnė. Pasirodo, tų trafaretų ar  šablonų pilna, tik reikia paieškoti. Aš ieškojau, ir sudėjau į vieną vietą man labiausiai patikusius, kad Jums, mielieji nebereikėtų gaišti laiko, o tik užsiimti smagiausia dalimi :)

Karpytos snaigės

Popierinės snaigės

Snaigių karpymo pavyzdžiai – šablonai (templates)

Daugiausiai pavyzdžių radau 8-kampėms ir 6-kampėms snaigėms karpyti. Kaip jau minėjau, sudėjau čia man labiausiai patikusius šablonus ir dar kartą priminiau, kaip lankstyti popierių kiekvienam variantui.. Susidariau nuomonę, kad labiausiai visiems patinka karpyti 6-kampes snaiges, tad tokių šablonų radau daugiausiai.. (Norėdami matyti didesnį vaizdą, spauskite ant paveikslėlio)

snaigių karpymo instrukcijos

Šešiakampių (kairėje) ir aštuonkampių(dešinėje) snaigių karpymo instrukcijos (Tong’s paper Cutting)

Tikiuosi, kad brėžinukai aiškiai suprantami ir nesudėtingi… O kam nepatinka tai daryti ant popieriaus… visada galite pažaisti ir išsikarpyti snaigę virtualiai :) (Keletas nuorodų žemiau)

1. http://snowflakes.barkleyus.com/ – Galima ne tik išmokti karpyti snaiges, bet ir išmėginti pas mane neminėtą popieriaus lankstymo būdą, kad iškirpus gautųsi ne 8, o 6 kampai… ir kirpti, kirpti, kirpti nesugadinus nė vieno popieriaus lapo.

2. http://snowflakeworkshop.com/ – Virtualiu pieštuku nusipiešiate norimas kirpimo linijas ir vualia.. turite nuostabią snaigę, kuria vėliau galite el. paštu nusiųsti savo draugui ar šeimos nariui ir tokiu būdu pasveikinti su Artėjančiomis Kalėdomis.

Malonaus Jums karpymo ir pakilios nuotaikos laukiant Kalėdų :)

2 thoughts on “Snaigės snaigutės arba daugybė pavyzdžių, kaip iškarpyti gražią snaigę

    • Sveiki,
      Dėkoju, kad apsilankėte pas mane „namuose“. Trafaretas be galo gražus ir tikrai reikalauja tam tikrų sugebėjimų jį iškarpyti :) Tačiau verta mėginti. Ką ir padarysiu turėdama laiko. Dar kartą dėkoju, kad pasidalinote ir linkiu gražių artėjančių švenčių!

Laukiu komentaro! :)