Vietoj sintetinio lubrikanto – augalinis aliejus…

Augalinis aliejus

Augalinis aliejus (Šaltinis: All-free-downloads.com)

Meilės dienai artėjant, kad ir kaip būtų banalu, bet lenda mintys, kaip įdomiau tą vakarą praleisti. Mylime aišku ištisus metus, tačiau tą dieną vistiek norisi ypatingiau, romantiškiau praleisti laiką.

Jau gerą savaitę rinkau informaciją apie kokoso aliejų ir ten radau informacijos, kuri paskatino ta tema, Valentino dienos proga, parašyti straipsnį. Aptikau, jog kokosų aliejus, kaip ir dauguma augalinių aliejų, gali tapti nepakeičiamu meilės žaidimų palydovu.

 Kaip ten yra iš tikrųjų – belieka palikti nuspręsti patiems, kadangi kiek žmonių tiek nuomonių. Dalinuosi tuom, ką pavyko rasti interneto platybėse ir tikiuosi, kad atrasite įdomios ir vertingos informacijos.

Sintetinis lubrikantas ar augalinis aliejus?

Bent kartą gyvenime moteris buvo išbandžiusi lubrikantą. Vienos jį naudojo dėl pojūčių paaštrinimo, kitos dėl nepageidaujamo išsausėjimo. Tiek vienu, tiek kitu atveju, perkant lubrikantą reikėtų atkreipti dėmesį į jo sudėtį. Dauguma komercinių lubrikantų savo sudėtyje turi parabenų, kurie:

  • Gali sukelti alergines reakcijas jautresniai odai;
  • prisideda prie spermatozoidų kiekio mažinimo;
  • Gali sukelti vaisiaus vystymosi komplikacijų;

Meilei tai visiškai nenuteikia, ar ne? :)

Naturalnews.com teigia, jog tinkamiausiais naudoti yra vandens pagrindu pagaminti lubrikantai. Galima atrasti ir turinčių savo sudėtyje sveikų ir net gydančių ingridientų, tokių kaip alijošius, vitaminas E, rusvieji dumbliai (Sea kelp) ar Guavos žievė (Guava bark). Daktaras Ozas, labiau rekomenduoja silikono pagrindu sukurtus produktus, kadangi jie slidesni už vandeninius, poveikis ilgesnis ir neerzina odos.

Aš, bet kokiu atveju, rinkčiausi 100% natūralų produktą, sudėtyje turintį kuo mažiau ingridientų. Turbūt sutiksite su manimi, kad 1-nos sudedamosios dalies kokybę patikrinti kur kas lengviau nei 20-ties. Augalinis aliejus be savęs pačio sudėtyje daugiau nieko neturi, jis yra natūralus, tad pagrindine užduotimi belieka išsirinkti kokybiškiausią ir labiausiai tam tinkantį.

Dar mane žavi tai, jog prieš pradedant meilės žaidimus, galima aliejų panaudoti ir įžangai – aistros masažui.

Tinkamiausias augalinis aliejus

Seksualinių santykiu metu nuo pirštų, burnos ar kitų kūno dalių į lytinius organus gali patekti kenksmingų bakterijų. Naudojant aliejų, bakterijos tarsi prisiklijuoja prie vidinių lytinių organų, tokiu būdu padidindamos riziką užsikrėsti šlapimo takų infekcijomis. Dėl šių priežasčių reikia rinktis aliejų, turintį bakterijas bei grybelines infekcijas mažinančių savybių.
Tinkamiausiais meilės žaidimams yra laikomi šie, natūralūs, šalto spaudimo, augaliniai aliejai:

  • Kokosų aliejus. Ko gero populiariausias ir labiausiai mėgstamas aliejus dėl savo antibakterinių savybių, švelnaus kvapo ir teigiamo poveikio odai. Tinkamas net kūdikiams. Jis nelipnus, neteplus. Sakoma, kad ir dėmių nepalieka. Galima rasti ir bekvapio.
  • Jojobos aliejus. Tinkamiausias aliejus masažui, garsėjantis kaip nesukeliantis alerginių reakcijų net jautriausiai odai. Bekvapis, greitai įsigeriantis, neteplus. Taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Be to teigiama, jog puikiai tinka vaginaliniam naudojimui. Netgi įrodyta, kad padeda gydyti Vaginozę.
  • Alyvuogių aliejus. Sėkmingai naudojamas daugelio porų, tačiau jis yra riebesnis, todėl ir teplesnis. Be to jis priskiriamas prie galinčių alergizuoti produktų, tad prieš naudojimą reikėtų atlikti testą, patepant aliejumi vidinę rankos dalį ties alkūne.
  • Avokadų aliejus. Nors ir mažai informacijos, tačiau teigiama, jog puikiai tinka turinčioms problemų su sausumu. Taip pat neradau atvejų, jog būtų kam nors sukėlęs bakterines infekcijas. Garsėja savo teigiamu poveikiu odai. Gausus vitaminais A ir E.

Atkreipkite dėmesį…

  • Augalinių aliejų nerekomenduojama naudoti su latekso prezervatyvais ar sekso žaisliukais, kadangi jie pažeidžia lateksinį paviršių. Tinkami naudoti tik su poliuretano prezervatyvais. Tiesa, kad lytiniu santykių metu nenuslystų prezervatyvas, aliejų reikėtų tepti po to, kai šis užmautas ant švarios odos..
  • Kiekvienas organizmas yra skirtingas, tad ir reakcija į aliejų gali būti skirtinga. Kas tinka vienam, kitam gali sukelti nepageidaujamą poveikį. Geriausia yra pabandyti su nedideliu kiekiu ir stebėti, kaip reaguoja organizmas.

Kaip naudoti augalinį alieju?

Ogi labai paprastai. Pakanka sušildyti rankomis ir užtepti ant kūno. Galite praturtinti keliais lašais mėgstamo eterinio aliejaus, tačiau prieš tai išsiaiškinkite, ar šis nepatenka į gleivinę ar odą dirginančių e.a sąrašą.

Tai kaip? Ar pasiruošę komercinius lubrikantus pakeisti į augalinį aliejų? Jūsų nuomonės labai laukiamos.. :)

Laukiu komentaro! :)