Valentino dienos proga – aliejus erotiniam masažui

Kad artėja Valentino diena, man priminė prekybos centruose jau nuo vasario pirmų dienų atsiradę niekučiai: įvairių dydžių širdelės, puodeliai su širdelėmis, meiliai vienas į kitą žvelgiantys veidai ant servetėlių ir dar visokie minkštučiai meilučiai pliušiniai pūkuotukai su širdelėmis letenose.. Kad ir kaip atsibodo, bet vistiek pamačius šiuos niekelius imi ir pagalvoji, o kaip šį kartą nustebinsiu savo antrą pusę? Ogi nestebinsiu, tik pasivogsiu mintį iš užpraeitų metų – masažinį aliejų su afrodiziakais. Tiesa, tai buvo pirmasis mano bandymas ir dabar manau, kad ne toks geras kaip šis, kadangi siūliau naudoti ir sintetinius kvapus. Jokiu būdu nesiūlau to dabar.

Šį kartą sudėjau mažiau ingridientų, tačiau tik pačius pačiausius ir savo mėgstamiausius kvapus bei vienus tinkamiausių augalinių aliejų. Svarbiausias ir prašmatniausias ingridientas – Frangipani žiedų fitolis kokosų aliejuje.  Frangipani – gyvybės augalo –  žiedų aromatas ir galia čia ir viešpataus.

Frangipani žiedai

Frangipani žiedai

Masažinio aliejaus receptas

Šį aliejų sumaišiau pagauta polėkio jausmo ir neužsirašiau kiek tiksliai lašų įdėjau kiekvieno eterinio aliejaus. Žinau tik, kad iš viso jų buvo tik 12, nors buvo galima sudėti iki 25 lašų. Siūlau ir Jums, kai maišysite savo masažinį aliejų, tiesiog įsijausti ir pažaisti :) Recepte skliausteliuose parašiau galimą lašelių kombinaciją. Jau vien frangipani žiedų aromatas pakylėja, į jį įsilieja Ylang ylang kvapas, paryškintas mandarino ir citrinų eterinių aliejų. Rožmedis šių eterinių aliejų saldybei suteikia šiek tiek gėliškumo, o levanda tarsi užtvirtina ir pabrėžia visą kvapų puokštę.

~50 ml  aliejaus reikės…

 • 30 ml abrikosų kauliukų aliejus;
 • 20 ml frangipani žiedų ištrauka kokosų aliejuje;
 • 12 lašų eterinių aliejų:
  • ylang ylang (3),
  • rožmedžių kvapiųjų (2),
  • mandarinų(3)
  • Citrinų(2),
  • levandų(2).

Gaminimo eiga

 1. Abrikosų kauliukų aliejų supilkite į paruoštą ir dezinfekuotą tamsaus stiklo buteliuką .
 2. Pašildykite kokosų aliejų stikliniame inde, įstatytame į didesnį indą su vandeniu, kol išsilydys. Nedėkite tiesiogiai ant ugnies. Supilkite jį į abrikosų kauliukų aliejų. Švelniai pasukite buteliuką, kad susimaišytų.
 3. Vieną po kito sulašinkite eterinius aliejus ir vėl švelniai pasukite buteliuką, kad susimaišytų.
 4. Idealiausia būtų palaikyti savo gaminį bent parai pastovėti, kad eterinių ir augalinių aliejų molekulės „susituoktų“. :)
 5. Masažinį aliejų geriausiai būtų laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.

Apie kiekvieną ingridientą atskirai…

 • Abrikosų kauliukų aliejus. Tai labiausiai mėgstamas aliejus masažo kabinetuose, nes jis lengvai slysta, gerai geriasi ir yra puikus drėkiklis mūsų odai.
 • Frangipani žiedų fitolis kokosų aliejuje. Apie kokosų aliejaus naudą odai jau rašiau straipsnį, tad nesinori kartotis :) Labiausiai jį dėjau dėl Frangipani žiedų, kurie Indijoje yra laikomi gyvybės augalu ir yra mylimiausia Krišnos gėlė. Tai stiprus afrodiziakas, atpalaiduojantis ir pakylėjantis, sukeliantis jausmingumą.
 •  Ylang ylang eterinis aliejus. Indonezijoje ylang-ylang aliejumi apšlakstoma jaunavedžių lova. Ir ne be reikalo, kadangi tai afrodiziakas, stiprinantis seksualumą ir didinantis lytinę potenciją.
 • Mandarinų eterinis aliejus. Kelia nuotaiką, išsklaido nerimą. Gelbsti sergantiems depresija.
 • Citrinų eterinis aliejus. Kaip ir dauguma citrusinių eterinių aliejų, kelia nuotaiką. Taip pat išsklaido jaudulį.
 • Rožmedžių kvapiųjų eterinis aliejus.  Taip pat tikima, jog jis afrodiziakas, kadangi atpalaiduoja ir sklaido baimės jausmą, kuris atsiranda pergyvenant dėl galimos nesėkmės seksualinių santykių metu. Be to kvepia nepakartojamai bei pakylėja sielą.
 • Levandų eterinis aliejus. Masažas su šiuo eteriniu aliejumi mažina skausmą juosmens srityje (kuris mane gana dažnai aplanko). Tiesa, kad pasiekčiau terapeutinį poveikį, reikėtų padidinti levandų lašų kiekį bent iki 6 (neviršijant 25 lašų bendro lašų kiekio). Jas dėjau dėl atpalaiduojamo poveikio sąmonei ir dėl to, jog pastebėjau, kad įdedant bent nedidelį kiekį levandų eterinio aliejaus labai pagerėja ir tarsi užsitvirtina visa kvapų paletė.

Kaip ten bebūtų, tuo momentu kai masažuoji mylimą žmogų, jau nebe masažinio aliejaus kvapai svarbiausi pasidaro, o kiekvienas suteikto malonumo atodūsis… Gražios Jums kūrybos ir erotiškos Valentino dienos! :)

 

2 thoughts on “Valentino dienos proga – aliejus erotiniam masažui

  • Lemon Joy greičiausiai omeny turėjo mergina iš Tailando ir davė jai Ylang-Ylang pseudonimą :) Bet taip, reikalas čia labai rimtas ir veikia labai afrodiziakiškai ir stipriai atpalaiduoja ir išlaisvina jausmus :) Lygiai taip pat kaip ir Frangipani žiedai.

Laukiu komentaro! :)