Universalus drėkinantis ir maitinantis veido kremas

Kartą pabandžius niekaip negaliu sustoti… Tas natūralus aliejų kvapas ir pagaminto produkto švelnumas.. Čiupinėju kiekvieną ingridientą ir džiaugiuosi jo teikiamais privalumais ir būsima nauda. Tiesa šį kartą nauda bus ne man.. Dovanojau kremą labai šauniai pažystamai artėjančių Kalėdų proga :) Tikiuosi, kad ir ji džiaugsis savo natūraliu, kvepiančiu gėlėmis veido kremu lygiai taip, kaip ir aš.

Veido kremas įvairių tipų odai

Veido kremas įvairių tipų odai

Maitinantis ir drėkinantis veido kremas, kvepiantis gėlėmis

Merginos, kuriai gaminau kremą, veido odą yra neproblematiška, mišri,  kartais prašosi padrėkinimo. Sudėtį sugalvoti nebuvo sudėtinga, reikėjo tik užtikrinti, kad kremas nebūtų per riebus ir gerai gertųsi. Taip pat, kad skaniai kvepėtų ir išliktų drėgmės pojūtis, net ir dirbant patalpoje, kurioje nuo šildymo labai išsausėjęs oras , o dar, man jau nuo savęs norėjosi, įdėti šiek tiek prabangos. Juk Kalėdos! Taigi…

Sudedamosios dalys: Erškėtrožių aliejus, Rugiagėlių vanduo, Abrikosų kauliukų aliejus, Vynuogių kauliukų aliejus, Koloidinis sidabras, Rožių vanduo, Pelargonijų vanduo, kviečių emulsinis vaškas, alavijo gelis su raudonaisiais jūrų dumbliais, Vitaminas E, Pelargonijų e.a, Tikrosios citrinžolės e.a ir Arabinio jazminaičio absoliutas, ekokonservantas

Trumpai apie kiekvieną…

 Erškėtrožių aliejus – prabangus jaunystės ginklas. Saugo odą nuo senėjimo, turi puikias regeneracines savybes. Lygina smulkias raukšleles ir net veikia gydančiai matomus randus. Žodžiu, nepakeičiamas gamtos stebuklas. Tinka įvairių tipų odai, o labiausiai pavargusiai ir sausėjančiai..

Abrikosų kauliukų ir vynuogių kauliukų aliejai – tinka visiems odos tipams. Minkština ir maitina bei gaivina odą.

Rugiagėlių, pelargonijų ir rožių vandenų derinukas itin sumažina sausos aplinkos poveikį ne tik veido odai bet ir paakių. Sukuria malonų rasos pojūtį. Rugiagėlių vanduo turi įtakos ir mūsų emocinei būsenai: švelniai ramina, padeda neprarasti emocinės savikontrolės.

Koloidinis sidabras čia atlieka konservavimo ir apsauginę funkciją nuo bakterijų ir grybelių. Jis tikrai nepavojingas ir tikrai argyrijos Jums nesukels.

Alavijo gelis su raudonaisias jūrų dumbliais drėkina ir stangrina odą.

Vitaminas E – sveikatos ir grožio vitaminas. Kreme jis yra kaip natūralus konservantas, be to drėkina odą ir atlieka lengvą prevenciją prieš vėžį.

Rožinės Pelargonijos (Pelargonium Graveolenns) eterinis aliejus – balansuoja riebios ir mišrios odos sebumo išsiskyrimą, pasižymi antibakteriniu poveikiu, netgi padeda nuimti galvos skausmą. Balansuoja nuotaikų svyravimus, reguliuoja emocinę būseną. Pagerina protinę veiklą.

Tikroji citrinžolė  (Cymbopogon citratus) eterinis aliejus – Atgaivina, padeda susikaupti. Nuramina

Arabinis jazminaitis (sambac) – vos pusė lašelio kremą padaro Dievišką. Pakylėja iki dangaus :) Tam kad visai mano pažystama „neišskristų“, dėjau citrinžolės, kuri sumažins jazmino poveikį.

Ką gi linkiu gero naudojimo ir labai lauksiu ne tik jos bet ir Jūsų komentarų apie kremą. Rašykite, komentuokite, patarkite ir, žinoma, dalinkitės :) Kaip ten anglai sako? „Sharing is caring“ ar ne? 

Laukiu komentaro! :)