Kalėdos: Dovanėlių pakavimas ir sveikinimai :)

Nežinau kaip Jūs, bet aš dažniausiai džiaugiuosi smulkmenomis: krentančiu puriu sniegu, šerkšnu ant langų, jaukiomis šiltomis kojinėmis arba savo rankomis pagaminta smulkmena, ypač tokia, kuri skirta kūnui ir gerai savijautai. Nesuklysite manydami, kad ir daugumą dovanėlių šiais metais ruošiau pati: gaminau meduolinius namelius, dariau lūpų balzamus ir veido kremus.. Taigi, beveik visą Gruodžio mėnesį, namai kvepėjo pakaitomis tai aliejais, tai gėlėmis,  tai apelsinais, cinamonu ar imbieru..  

Kitas dalykas, kuris mane, o net neabejoju, kad ir daugumą žmonių, labiausiai džiugina, tai dovanėlių pakavimas. Šį vakarą visą paskirsiu dovanėlių pakavimui. Širdis džiaugiasi ir nekantriai laukia tos akimirkos kai jau galėsiu visas jas įteikti :) Tikiuosi jomis nudžiuginti savo artimuosius ne mažiau nei, kad pati džiūgavau gamindama, ar pirkdama. 

O pats maloniausias dalykas tai jaukus šeimos susėdimas prie Kūčių stalo. Ta mirganti žvakelės liepsnelė ir malonus Kalėdaičio traškesys po nuoširdžios maldos. 

Linkiu, kad Jūsų namuose ištisus metus nenustotų kvepėti Kalėdomis ir kad širdyse dar ilgai išliktų Kūčių jaukumas ir šiluma… 

Imbieriniai nameliai

Kalėdinis atvirukas

 

This entry was posted in Bendri.

Laukiu komentaro! :)