Prabangus losjonas po skutimosi – ypatingam vyrui

Jau kuris laikas galvoje sukasi mintys apie tai, jog savo kurta kosmetika labiau pamaloninu save nei savo vyrą. O juk jam taip pat įdomu, nes kiekvieną kartą pagaminus kokį kremą neretai manęs paprašo duoti pasitepti – pamėginti. Taip pat kartu su manimi uodžia ir pažindinasi su naujais kvapais, atranda kažką malonaus, pakylėjančio arba, priešingai, svaiginančio taip, kad norisi net prisėsti.

Pastebiu vis daugiau vyrų/vaikinų, o ypač dabartinių jaunuolių, kurie labai mėgsta puoštis, jaustis išskirtiniais ir jiems, greičiausiai, tikrai ne tas pats, kokią kosmetiką naudoti. Losjoną kūriau pirmiausia galvodama apie nuo dažno skutimo įsijautrinusią ir išsausėjusią  vyrų odą ir apie savo vyrą, turintį ypač gerą „uoslę“ kokybei ir bereikalingai nesižarstantį komplimentais. Pamaniau, jei jis pasakys bent ką nors gero, tai jau bus mažiausiai 2 kartus geriau nei jis teigia. Jam patiko tai, kad losjonas, cituoju, gerai drėkina jo sausą odą, maloniai tepasi, nedirgina. Kvapui didelės reikšmės nesuteikė, tačiau aš nuo savęs galiu pasakyti, kad man jis Dieviškas, norisi uosti vėl ir vėl (o tai negali būti blogai). Iš pirmo žvilgsnio galbūt atrodytų jog pernelyg moteriškas, tačiau giliau įkvėpus supranti, kad puikiai tinkamas abiems lytims. Taigi, gali naudoti ir moterys po jautrių vietų skutimo peiliuku.

Aš pirmoji kremą išbandžiau ant savęs, kadangi mano oda ypač sudirgsta po depiliacijų ir tampa paraudusi bei niežtinti visą parą. Panaudojus losjoną, erzinančio niežulio nebuvo visai, o paraudimas stipriai sumažėjo jau po kelių valandų. Galiu patikinti, kad tepasi ypač švelniai, suteikia šilko pojūtį, greitai geriasi, o svarbiausia, yra įkvėptas gamtos.

Losjonas po skutimosi

Losjonas po skutimosi

Losjono alchemija

Taigi, kuo šis losjonas ypatingas.. Pirmiausia tuo, kad beveik visos sudedamosios veikliosios medžiagos yra visiškai natūralios, augalinės kilmės, o tai sudaro 99,4% losjono. Likę 0.6% – susintetintas konservantas Isocide (INCI: Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, aqua),  tačiau tai vienas iš labai nedaugelio, patvirtintų ECOCERT ir leidžiamų naudoti Bio produktuose.

Aliejinė bazė (30% gaminio):

  • Jojobos aliejus savo sudėtimi yra labai artimas mūsų odos riebaliniam sluoksniui, todėl maloniai tepasi ir geriasi į odą. Puikiai atstato sausos odos riebalinį sluoksnį, ramina po skutimosi ir depiliacijų.
  • Saldžiųjų migdolų aliejus pasižymi ypatingomis odą minkštinančiomis ir drėkinančiomis savybėmis. Moksliniais tyrimais pagrįsta, jog puikiai tinka net atopinio dermatito pažeistos odos drėkinimui, regeneracijai, mažina niežulį.
  • Frangipani žiedų fitolis kokosų aliejuje. Frangipani žiedų gydomosios savybės apjungtos su kokosų aliejaus teikiamais privalumais odai suteikia losjonui išskirtinumo. Scott Cunningham knygoje „Cunningham’s Encyclopedia of Magical Herbs“ Frangipani augalas gretinamas su Buda. Tai prabangi ir ypatinga augalinė esencija, kelianti pasitikėjimą savimi, paliekanti harmonijos jausmą.  Frangipani žiedų ištrauka labai tinkami naudoti sausos, suskeldėjusios odos priežiūrai. Puikiai geriasi ir minkština odą.

Vandens bazė (64%):

  • Rožių vanduo pasižymi drėkinančiomis, jauninančiomis ir odą gaivinančiomis savybėmis. Švelniai kvepiantis vanduo galutiniame gaminyje neskleidžia aromato, tačiau puikiai atlieka tonizuojančias odą funkcijas.
  • Alavijo sultys drėkina, maitina mūsų odą ir padeda greičiau užsitraukti žaizdelėms, kurių neretai atsiranda skutantis peiliuku.

Kiti komponentai(6%):

  • Olivem 1000 (INCI: Cetearyl olivate, sorbitan olivate) – emulsinis vaškas, išgautas iš Alyvuogių aliejaus. Jį naudojau pirmą kartą ir likau labai patenkinta. Emulsiklis pasižymi itin geru sugeriamumu, neišsausina odos, nekemša porų, labai sušvelnina kremo tekstūrą – palieka šilko pojūtį ant odos. Tirštiklis sudaro 5% gaminio, o tai leidžia losjoną lengvai paskirstyti ant odos, to pasekoje jo reikia mažiau nei įprasto tirštumo kremo.
  • Vitaminas E (0,2%) – antioksidantas, saugantis ir maitinantis mūsų odą, o taip pat atliekantis ir konservuojančią funkciją.
  • Isocide (0,6%) – sintetinis konservantas. Pasikartosiu, jog Ekologišką produkciją sertifikuojanti organizacija ECOCERT leidžia jį naudoti Bio kosmetikoje.
  •  Eteriniai aliejai (0,2%) – turintys poveikį ne tik mūsų odai ar sveikatai, bet ir sąmonei. Parinktas tinkamas eterinių aliejų mišinys kasdienėje kosmetikoje gali išgydyti netgi ligas, prasidėjusias dėl nuolat patirtų stresų ar įtempto gyvenimo būdo.
    • Levandų e.a – šio aliejaus gebėjimą gydyti žaizdas atrado Prancūzų chemikas Gatefosė, laikomas Aromaterapijos pradininku. Šis aliejus stimuliuoja ląstelių regeneraciją, saugo nuo infekcijų. Turi labai lengvą vėsinantį poveikį. Šis aliejus pasižymi savybe reguliuoti centrinę nervų sistemą.
    • Rožmedžio kvapiojo e.a – aristokratų numylėtas prabangus aliejus, dar vienas komponentas,suteikiantis gaminiui išskirtinumo. Jis yra labai švelnus ir saugus naudoti. Tinkamas sausai, jautriai odai. Veikia antiseptiškai, saugo nuo infekcijų, padeda gyti žaizdoms. Aliejus stimuliuoja smegenų veiklą, tonizuoja, suteikia žvalumo, išsklaido įtampą. Tai afrodiziakas, padedantis nugalėti impotenciją arba frigidiškumą, sukeltus baimės jausmo dėl galimos nesėkmės.

2 thoughts on “Prabangus losjonas po skutimosi – ypatingam vyrui

  1. Sveiki, norėčiau pasitikslinti, kaip jūs gaminate kremą su Olivem 1000? Man yra žinoma, kad reikia vandeninę ir aliejines fazes (atskiruose indeliuose) kaitinti įstačius vandenyje plačiame inde, tarkim keptuvėje iki 70’C ir tada tas fazes sumaišyti. Čia ir kyla dilema: fazių temperatūra būna ženkliai skirtinga, kai jas supančio vandens pasiekia 70′. Kada jūs sumaišote fazes? Ar kai 70’C temperatūrą pasiekia aliejinė ar vandeninė fazės? Ar stebite tik bendroje keptuvėje esančio vandens temperatūrą?
    O konkrečiai apie jūsų receptą – turbūt naudojate alavijo gelį, ne sultis? Jeigu norite natūralaus konservanto, siūlau išmėginti Leucidal (iš ridikėlių). Taip pat kyla klausimas, kodėl toks mažas et.al. procentas, bet tai asmeninis pasirinkimas…. 😉 laukiu atsakymo apie Olivem :)

  2. Sveiki, Kai gaminu bet kokį kremą su Olivem 1000, laukiu kol abi fazės pasieks 70’C. Nors ir labai retai, bet būna, kad nepavyksta fazių užšildyti iki 70’C vienu metu – vandens bazė užšyla greičiau nei aliejaus bazė. Tokiu atveju, iškeliu vandens fazę iš šildymo indo ir vėl įkeliu atgal prieš aliejaus fazei pasiekiant 70’C. Sumaišau fazes kai abi yra pasiekusios vienodą temperatūrą.
    Konkrečiai naudojau alavijo sultis. Galima ir gelį.
    Eterinių aliejų nededu daugiau nei 0,2%, nes tokias rekomendacijas randu pas kitus gamintojus. Visgi losjonas tepasi ant veido odos iš karto po skutimosi… Tiesiog, kad nesukeltų nepageidaujamos reakcijos. Eteriniai aliejai yra labai skvarbūs ir padauginti nėra rekomenduojama.
    Dėkoju už rekomendacijas dėl konservanto, apie jį pasidomėsiu daugiau. :)

Laukiu komentaro! :)